O nas

DOŚWIADCZENIE NASZYM FUNDAMENTEM

W branżach skupionych na budowie, transporcie i pracach na wysokości działamy od 2008 roku. Wiedzę oraz bezkompromisową dbałość o szczegóły nabyliśmy w rodzinnej firmie. Doświadczenie i umiejętności, niezbędne do bezproblemowego montażu fasad i zadaszeń membranowych, uzyskaliśmy pracując dla uznanych, międzynarodowych firm. Gdy wartości te dopełniliśmy własną wizją działalności oraz chęcią rozwoju firmy w zupełnie nowych kierunkach, założyliśmy nową markę — TRACO Transport & Construction.

W STAŁEJ GOTOWOŚCI
NASZ ZESPÓŁ

TRACO Transport & Construction dziś tworzą m.in. inżynierowie budownictwa, alpiniści przemysłowi, logistycy oraz managerowie projektów. Jesteśmy zespołem sprawdzonym w działaniu. Gotowym niemal natychmiast podjąć się realizacji zadań w całej Polsce i za granicą. Stale podnoszącym kwalifikacje, posiadającym wszelkie uprawnienia niezbędne do pracy oraz certyfikaty poświadczające zdobyte umiejętności.

Wieloletnia praca w budownictwie, na wysokościach, w zakresie montażu zadaszeń membranowych oraz transporcie dały nam doświadczenie niezbędne do bezproblemowej realizacji zleceń z tych branż. Identyfikujemy potencjalne zagrożenia projektu i im zapobiegamy. Podejmujemy się także działań niestandardowych oraz interwencyjnych — ponieważ wiemy, że tego potrzebują klienci.

NASZE PRIORYTETY
DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

BEZPIECZEŃSTWO

Troska o dobro pracowników jest dla nas najważniejsze. Stąd nieustanna czujność i wzajemne wsparcie podczas realizacji zlecenia, dzięki czemu wypełniamy zobowiązanie dotyczące bezpieczeństwa realizacji. To warunek niezbędny dla zabezpieczenia interesów klienta.

TERMINOWOŚĆ

Transport krajowy oraz wszelkiego rodzaju budownictwo w wykonaniu TRACO jest realizowany na czas lub nawet chwilę przed terminem wykonania. Konsekwentnie spełnimy uzgodnione plany i dążymy do pełnej satysfakcji klienta.

KOMPLETNOŚĆ USŁUG

Od projektu do realizacji – niezależnie czy celem jest budowa, transport, nadzór budowlany czy czyszczenie okien na wysokości. Oferujemy klientom kompletną realizację usługi i stałe raportowanie działań. Tym samym naszym zleceniodawcom gwarantujemy spokój.

ELASTYCZNOŚĆ

Jesteśmy otwarci na wszelkie zadania klientów, w tym te niestandardowe. Realizujemy powierzone zlecenia, podpowiadamy trafne rozwiązania. Sprawnie i skutecznie reagujemy na zmiany — w tym te nagłe, wynikające z pilnej potrzeby.